Vybrat kategorii:
GRIP:
Cena:
od:
do:

TESTOVACÍ RAKETA WILSON CLASH 100 PRO V2.0

Kód zboží: WR074111

Popis:

Raketa je hraná jen pár hodin. Je jako nová.

Nový design se snoubí s charakteristickým výkonem. Clash 100 Pro v2 vylepšuje hratelnost a zároveň si zachovává pozoruhodnou kombinaci flexibility a stability, která je synonymem pro sérii Clash. Tato raketa, která se může pochlubit přepracovanou konstrukcí na špičce obruče, výrazně zvyšuje sweet spot pro větší konzistenci při kontaktu mimo střed.

Clash 100 Pro v2, super lehká pro vynikající kontrolu nad hlavou rakety, vytáčí atraktivní design s vyraženým logem Clash na hrdle a eloxovanou elastickou úpravou pro hladký a bohatý vzhled na kurtu. Raketa obsahuje koncovku Agiplast na rostlinné bázi, nárazník a průchodky pro snížení odpadu a snížení ekologické stopy.

Raketa se vyznačuje patentově chráněnou konstrukcí FORTYFIVE° a patentovaným karbonovým mapováním pro bezkonkurenční kombinaci flexibility a stability, zatímco nárazník a průchodky na rostlinné bázi Agiplast uplatňují udržitelný přístup k designu tohoto lákavého rámu.

Věnec, průchodky a koncovka Agiplast na rostlinné bázi obsahují udržitelné komponenty pro menší dopad na životní prostředí. Reliéfní logo Clash na hrdle doplňuje raketu, která kombinuje dynamický vzhled s ještě dynamičtějším výkonem.

FORTYFIVE° obsahuje patentově chráněnou karbonovou konstrukci, která vytváří maximální flexibilitu a stabilitu při nárazu pro nekompromisní kombinaci síly, kontroly a pocitu.

Inovativní design s vyraženým logem Clash podél hrdla a eloxovanou elastickou úpravou pro čistý a bohatý vzhled na kurtu.

Torsional Bending má vlastní uhlíkové mapování, které stabilizuje extrémní flexibilitu při nárazech mimo střed.

Parallel Drilling poskytuje konzistentní a shovívavější odezvu struny.

Hmotnost: 310 g
Rám: 24.5 
Velikost hlavy: 645 cm2
Vyvážení: 306 mm
Délka: 685 mm
Počet strun: 16x20 

Raketa je hraná jen pár hodin. Je jako nová.

Cena: 3 390 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
3 390 Kč

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
grip 4 skladem