Vybrat kategorii:
GRIP:
Cena:
od:
do:

TESTOVACÍ RAKETA WILSON BLADE 100UL v8.0

Kód zboží: WR079020

Popis:

Blade v8, vyrobený s dynamickou metalickou barvou s proměnlivými barvami, se vyznačuje inovativním designem a zvýšeným výkonem. Nejoblíbenější rám na Pro Tour je vybaven technologií FORTYFIVE°, která zvyšuje flexibilitu i stabilitu a vytváří ještě větší pocit spojení s míčem pro moderní vertikální švihy běžně používané pokročilými hráči.

Nejlehčí a nejlépe ovladatelná raketa v řadě Blade v8, Blade 100UL v8. Juniorský rám, který je přívětivý k vaší ruce. Pro hráče, kteří hledají působivý pocit ze své zbraně. 

Tento rám, vybavený FORTYFIVE° a DirectConnect pro zvýšení flexibility, stability a celkového pocitu při každém švihu. Nadčasový design. který umožňuje unikátní elastická úprava s proměnlivými barvami. 

Přechodní hráči a kdokoli, kdo má v minulosti onemocnění loktů nebo ramen, by měl tomuto rámu dát šanci, zvláště pokud jejich dráha švihu napodobuje moderní vertikální trajektorii běžně používanou v dnešní hře.

FORTYFIVE° zvyšuje flexibilitu a stabilitu a vytváří pocit spojení s míčem a zároveň lépe doplňuje moderní vertikální dráhu švihu, kterou používá většina konkurenčních hráčů.

DirectConnect rozšiřuje rukojeť z uhlíkových vláken, aby se připojila přímo ke koncovce pro lepší pocit a lepší torzní stabilitu.

Top Grip Taper poskytuje lepší cit pro umístění horní ruky. Ergonomická koncovka poskytuje lepší pohodlí a hratelnost.

Parallel Drilling poskytuje konzistentní a shovívavější odezvu struny.

Tato cena je za půjčení rakety na 72 hodin. Pokud Vám raketa sedne a koupíte si ji, nebude Vám půjčovné účtováno. Vratná záloha na tuto raketu je 4000 Kč.

Hmotnost: 265 g
Rám: 22 
Velikost hlavy: 645 cm2
Vyvážení: 335 mm
Délka: 685 mm
Počet strun: 16x19

Cena: 100 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
100 Kč

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
grip 1 skladem