Vybrat kategorii:
GRIP:
Cena:
od:
do:

TESTOVACÍ RAKETA WILSON PRO STAFF 97 V13.0

Kód zboží: WR043811

Popis:

Zcela nová řada Pro Staff 97 v13 s designem, který připomíná dědictví ikonické řady Pro Staff z minulých let, zvyšuje přesnost při zachování klasického cítění milovaného uživateli po celém světě. Klíčová složka: dvojitá pletená vlákna uspořádaná v úhlech 45 stupňů, která zajišťují neuvěřitelný pocit a stabilitu.

Pro Staff 97 v13 poskytuje lehčí a obratnější rám pro každého hráče, který touží po klasické přesnosti a pocitu Pro Staff, ale dává přednost pružnosti, která je pro paži příjemnější.

Tento model obsahuje novou konstrukci Braid 45, která zvyšuje přesnost uspořádáním uhlíkových vláken pod úhlem 45 stupňů pro lepší pocit při potopení míče a pozoruhodnou stabilitu při švihu. Moderní design se setkává s klasickým dědictvím s odhaleným lesklým povrchem z uhlíkových vláken nad 3 a 9 rakety, elegantním černým elastickým základem a dvojicí červených a žlutých proužků podél hrdla pro vzhled, který spojuje inspiraci podpisu Pro Staff s novou inovací .

Konstrukce Braid 45 upravuje dvojitá pletená vlákna v úhlech 45 stupňů pro lepší pocit spolu s neuvěřitelnou stabilitou.

Nová ergonomická koncovka poskytuje lepší pohodlí a hratelnost.

Hmotnost: 315 g
Rám: 21.5 
Velikost hlavy: 626 cm2
Vyvážení: 310 mm
Délka: 685 mm
Počet strun: 16x19 

Tato cena je za půjčení rakety na 72 hodin. Pokud Vám raketa sedne a koupíte si ji, nebude Vám půjčovné účtováno. Vratná záloha na tuto raketu je 4000 Kč.


Cena: 100 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
100 Kč

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
grip 3 skladem