Vybrat kategorii:
GRIP:
Cena:
od:
do:

Testovací raketa WILSON PRO STAFF 97UL V13.0

Kód zboží: WR057410

Popis:

Zcela nová řada Pro Staff s designem, který připomíná dědictví ikonické franšízy Pro Staff z minulých let, zvyšuje přesnost při zachování klasického cítění milovaného uživateli po celém světě. Klíčová složka: dvojitá pletená vlákna uspořádaná v úhlech 45 stupňů, která zajišťují neuvěřitelný pocit a stabilitu kapsy.

Nejlehčí rám ze série Pro Staff, Pro Staff 97UL v13, nabízí vynikající přesnost při houpací hmotnosti vhodné pro paži pro přechod juniorů a dospělých s lokálním nepohodlí. Věrní profesionálové Pro Staff si všimnou červených a žlutých proužků podél hrdla, které vzdávají jemnou poctu ikonické historii franšízy, zatímco odhalené lesklé uhlíkové vlákno na špičce dodává rámu jedinečný a ostrý vzhled. S hmotností pouhých 270 g tato raketa vyvíjí novou konstrukci Braid 45, která optimalizuje klasickou technologii Double Braid nastavením úhlu vlákna pro lepší pocit a stabilitu kapsy.

Nejlehčí rám pro dospělé v řadě Pro Staff v13. Konstrukce Braid 45 upravuje dvojitá pletená vlákna v úhlech 45 stupňů pro lepší pocit s neuvěřitelnou stabilitou.

Nová ergonomická koncovka poskytuje lepší pohodlí a hratelnost

Hmotnost: 270 g
Rám: 23 
Velikost hlavy: 626 cm2
Vyvážení: 325 mm
Délka: 686 mm
Počet strun:

Tato cena je za půjčení rakety na 72 hodin. Pokud Vám raketa sedne a koupíte si ji, nebude Vám půjčovné účtováno. Vratná záloha na tuto raketu je 4000 Kč.


Cena: 100 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
100 Kč

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
grip 1 skladem