Vybrat kategorii:
GRIP:
Cena:
od:
do:

TESTOVACÍ RAKETA WILSON BLADE 100 V9

Kód zboží: WR151511

Popis:

Na základě téměř 20 let dominance jsou výkonnostní rakety Wilson Blade nadále preferovanou volbou vášnivých konkurentů, kteří hledají maximální kontrolu, cit a stabilitu. Blade 100 V9 má ostřejší a stabilnější odezvu, která vytváří pocit spojení s míčem.

V9 s novým matným povrchem Emerald Night má pletený rám z grafitu a čediče s rukojetí z uhlíkových vláken DirectConnect pro lepší torzní stabilitu. Vyznačuje se také otevřeným vzorem strun s tolerantnější odezvou, která poskytuje konzistentní údery přátelské k rotaci.

Ostřejší a stabilnější Blade ideální pro vášnivé hráče, kteří chtějí maximální kontrolu a pocit.

Design: Dynamic Emerald Night Green matný povrch s oranžovými odlesky doplňují ostré odezvy rámu.

Braided Graphite + Basalt: Kombinace elastického a reaktivního materiálu zlepšuje flexibilitu rakety, aby se zvýšil kontakt míče se strunami pro lepší pocit a lepší kontrolu.

DirectConnect: Rukojeť z uhlíkových vláken se prodlužuje, aby se přímo spojila s koncovkou pro lepší pocit a zvýšenou torzní stabilitu.

StableFeel: Nová technologie Blade, která poskytuje lepší a pevnější pocit, který zvyšuje stabilitu a vytváří pocit spojení s míčem. Tato "ostřejší čepel" byla navržena s ohledem na zapálené hráče a je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit svou hru.

Patentově chráněné rozložení rámu vytváří lepší pocit spojení s míčem a zároveň lépe doplňuje modernější vertikální dráhu švihu. Materiál zvyšuje flexibilitu a stabilitu bez kompromisů.

Tato cena je za půjčení rakety na 72 hodin. Pokud Vám raketa bude vyhovovat a koupíte si ji, nebude Vám půjčovné účtováno. Vratná záloha na tuto raketu je 4000 Kč.


Technické parametry:

Hmotnost: 300 g
Rám: 22
Velikost hlavy: 645 cm2
Vyvážení: 320 mm
Délka: 685 mm
Počet strun: 16x19
Cena: 100 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
100 Kč

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
grip 3 skladem