Vybrat kategorii:
Velikosti US:
Velikosti UK:
Cena:
od:
do:

TENISOVÁ OBUV WILSON RUSH PRO 4.0 CLAY HOPE

Kód zboží: WRS329800

Popis:

Pánská tenisová obuv Wilson Rush Pro 4.0 Clay Paris Edition s jedinečným designem vytvořeným francouzským graffiti umělcem Hopem kombinuje ohromující styl s ohromujícím výkonem. 4D Support Chassis 2.0, evoluce konstrukce podvozku Rush Pro 3.5, rozděluje podvozek na dva díly pro dvojí účel: jeden díl běží pod chodidlem pro lepší podporu a pohon vpřed, zatímco druhý běží příčně pro větší stabilitu a kontrolu.

V přední části mezipodešve má Energy Cell lehkou pěnu EVA navrženou tak, aby optimalizovala přenos tělesné hmotnosti při nárazu pro výbušnější pohon. Tato bota, která je součástí pařížské spolupráce společnosti Wilson v roce 2022 s Hope, vyzařuje vzhled inspirovaný francouzskou pouliční kulturou a pomáhá posunout populární sérii Rush Pro do zcela nových výšin, pokud jde o design i výkon.

4D Support Chassis 2.0 rozděluje podvozek na dvě části: jedna vede pod chodidlem pro pohon vpřed, druhá probíhá příčně od paty k patě pro vynikající stabilitu a kontrolu.

Energy Surge obsahuje lehkou pěnu EVA v přední části mezipodešve, která vytváří měkký pocit a optimální přenos tělesné hmotnosti pro výbušné zrychlení.

Sensifeel 2.0 má minimálně vrstvený svršek s navrženou síťovinou pro lepší prodyšnost, pocit a pohodlí.

Women's Specific Support zahrnuje asymetrickou a prodlouženou střední TPU patu speciálně pro ženy, aby poskytovala vyšší úroveň stability, podpory klenby a kontroly.

Endofit poskytuje zvýšený komfort, stabilitu a intuitivní přizpůsobení díky kompletní vnitřní konstrukci ponožky.

DF2 poskytuje tlumený pocit na kurtu a přináší kompromis mezi pohodlím a rychlým výkonem (DF2 = HT Drop 9 mm).

R-DST+ nabízí nejlepší kombinaci tlumení a odrazu pro dynamičtější výkon.

Duralast se skládá z vysoce hutné, dokonale odolné pryžové směsi, která poskytuje odolnost proti oděru a maximální trakci na všech površích.

Část Wilsonovy pařížské spolupráce s francouzskou graffiti umělkyní Hope v roce 2022: inspirovaná hip-hopovou kulturou 90. let v Paříži

Cena: 2 390 Kč
Původní cena: 3790 Kč
Ušetříte 36%
Při nákupu od 1 kusů:
2 390 Kč
TENISOVÁ OBUV WILSON RUSH PRO 4.0 CLAY HOPETENISOVÁ OBUV WILSON RUSH PRO 4.0 CLAY HOPETENISOVÁ OBUV WILSON RUSH PRO 4.0 CLAY HOPE

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
UK7.5 skladem