TENISOVÝ BAG BABOLAT PURE AERO RAFA X6 2023

Kód zboží: 751220

Popis:

Inovativní model RH6 Pure Aero Rafa se může postavit, což vám usnadní přístup k vašemu vybavení. Model RH6 Pure Aero Rafa, vytvořený Rafou a pro Rafu, nabízí to nejlepší pro soutěživé hráče, kteří hledají dokonalou kombinaci stylu a výkonu. Tato plně izolovaná taška má 2 velké přihrádky, což znamená, že můžete uspořádat a chránit až 6 raket a 2 páry bot v jejich vlastní části.

Taška má robustní, nepromokavý a odolný vnější povrch a podšívku z našeho nového bílého vysoce odolného izolačního materiálu. Taška RH6 Pure Aero Rafa byla vyvinuta pro nejnáročnější hráče, jako je Rafa, a poskytuje vašemu vybavení maximální ochranu. Struny tak zůstanou napnuté a chráněné před teplotními výkyvy. Profesionální hráči týmu BABOLAT mohou hrát s upraveným nebo jiným modelem, než je vyobrazené vybavení.

Tato taška je vyrobena z nového odolného bílého izolačního materiálu který ji chrání před výkyvy teplot. Vnější strana je voděodolná a odolná.

Rozměry: 35 x 34 x 80 cm

Objem: 

Cena: 3 140 Kč
Při nákupu od 1 kusů:
3 140 Kč
TENISOVÝ BAG BABOLAT PURE AERO RAFA X6 2023TENISOVÝ BAG BABOLAT PURE AERO RAFA X6 2023TENISOVÝ BAG BABOLAT PURE AERO RAFA X6 2023

Varianty produktu:

Velikost Dostupnost Počet Další
  skladem